Podat přihlášku

Dare to be

FREE AWESOME CREATIVE SUCCESSFUL CURIOUS ADVENTUROUS

Vize ředitele American Academy 

Hlavním cílem American Academy je vzdělávat studenty tak, aby byli schopni uspět v jakémkoliv oboru, který si zvolí. Díky správně postaveným studijním osnovám, poskytuje AA studentům příležitost objevovat a specializovat se, nalézt svůj talent a využít ho. Za pomoci tematické a projektové výuky přivádíme akademické koncepty k životu a dáváme jí reálné uplatnění, které zvyšuje zapojení a pochopení zúčastněných studentů.

Poznejte tým, který stojí za American Academy in Prague.

Brandon Moseley

Headmaster

Ondřej Kania

Co-Founder

Tomáš Jízdný

Co-Founder

 

Den otevřených dveří na American Academy

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, že vzdělávání pro studenty může být poutavé, rozvíjející jejich talent a zároveň být na velmi profesionální úrovni. Rádi vám na našem dnu otevřených dveří představíme moderní edukační principy, ze kterých v naší výuce kterých čerpáme.Registrujte se

*
*
*

Věříme, že každý člověk má sílu změnit svět. K tomu však potřebuje kvalitní vzdělání, zdravé sebevědomí a komplexní myšlení. Toho dosáhneme díky našemu americkému know how, modernímu přístupu a projektové výuce.

 

VÍTEJTE STUDENTI

z 6. - 8. tříd

Ve školním roce 2018/19 otevřeme nové třídy pro studenty 6. - 8. třídy.

ŠKOLNÍ ROK 2018/19

otevřeli jsme přihlášky

Podat přihlášku

Den otevřených dveří

na American Academy in Prague

23. ledna

Registrujte se
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.